Kategoriler

Bilgilendirme

Hey MoneyPayli!

Seninle paylaşmak istediğimiz güzel bir gelişmemiz var. 2020 Ekim ayından beri Turk Elektronik Para A.Ş. altyapısıyla sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimiz 2022 Ocak ayından itibaren MoneyPay altyapısı ile sunulmaktadır. MoneyPay artık kapsamlı ve avantajlı sigorta poliçeleri ile de yanınızda! Yeni ürün ve hizmetlerimizi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Moneypay Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş., 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun uyarınca Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından lisanslı bir ödeme ve elektronik para kuruluşudur ve Migros Ticaret A.Ş ana hissedarlığı altında hizmet vermektedir.

MoneyPay’in yenilenmesiyle birlikte mevcut bakiyen, işlem geçmişin, kayıtlı kartların, profil sayfan ve tüm özellikler otomatik olarak aktarılacaktır. Altyapı geçişi ile cüzdan ürün ve hizmetlerini MoneyPay’den alarak MoneyPay’in fırsatlarla dolu dünyasından kesintisiz yararlanmaya devam edebileceksin.

Yenilenen MoneyPay dünyasında, MoneyPay artık veri sorumlusu olarak kişisel verilerini üst seviyede korumaya devam edecektir. Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilenmek için Aydınlatma Metni’ne ve yenilenen sözleşmelere buradan ulaşabilir ve MoneyPay uygulamasından onaylayabilirsin.

MoneyPay, cebine gelen en güzel şey!

MoneyPay’i indirmek için tıkla!