moneypay

Bize Ulaşın



MoneyPay Pro Kart, Dijital Alışveriş Kodu ve Hediye Çeki satın alımlarınız için prokurumsal@moneypay.com.tr adresine mail atarak veya 0850 200 40 00 çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bölge bazlı siparişlerinizde hafta içi 08:00 – 17:30 saatleri arasında hizmet alabileceğiniz kurumsal satış yöneticisi iletişim bilgilerimiz;


Marmara Bölgesi

Leyla Öztemel leylao@moneypay.com.tr 0 530 918 11 60
Samet Efe samete@moneypay.com.tr 0 539 721 99 54
Tamer Kelebek tamerk@moneypay.com.tr 0 531 892 33 57
Yusuf Akçara yusufa@moneypay.com.tr 0 531 266 41 75

Ege ve Batı Akdeniz Bölgesi

Serdar Tezgör serdart@moneypay.com.tr 0 538 051 23 02
Murat Yakıcılar muraty@moneypay.com.tr 0 537 850 90 08

Doğu Akdeniz - İç Anadolu - Karadeniz - Doğu ve
Güneydogu Anadolu Bölgesi

Esref Ertem esrefe@moneypay.com.tr 0 530 689 57 34

Mesai saatleri dışında prokurumsal@moneypay.com.tr adresine ileteceğiniz taleplerinize ilk iş günü içinde dönüş yapılacaktır.

door

MoneyPayPro Dünyası İle

MoneyPay üyesi olduğunda tüm fiziki ve dijital kartlarını tek uygulamadan yönetebilirsin

Bakiye kontrolünü sağlarsın.

Hesabını yönetir, alışveriş geçmişini görüntüleyebilirsin.

Yalnızca kart ile değil, MoneyPay mobil uygulaması ile de temassız ödeme yapabilirsin.

MoneyPay’in tüm avantajlarından faydalanabilirsin.

Dijital kod ve alışveriş çekini MoneyPay mobil uygulamasına ekleyerek parçalı şekilde kullanabilirsin. (Yakında)

MoneyPay’in fırsatlarla dolu avantajlı dünyasına hoş geldin.

MoneyPay Dünyası ile

MoneyPayliler arasında 7/24 para transferi

QR ile ödeme

Cashback ve kampanyalar

60 güne kadar ertleme imkanıyla Hazır Limit

E-pin

Arkadaşını getir özelliğiyle 250 TL’ye kadar cashback

Hisse senedi alım satımı (Yakında)

Fatura ödeme (Yakında)

MoneyPayPro Ürünleri

Pro Kart

Pro kartlar MoneyPay mobil uygulamasına eklenerek bakiye takibini kullanıcının kendisinin yapmasına olanak sağlar.

Kart içerisindeki bakiye parçalı olarak kullanılabilir.

Dijital Alışveriş Kodu

Migros alışverişlerinde kullanılan 16 haneli numerik koddur.

Dijital Alışveriş kodlarını MoneyPay uygulaması ile parçalı olarak kullanabilirsin
(Yakında)

Alışveriş Çeki

Üzerinde yazan parasal değer
kadar harcama yapılabilir.

Çeklerin değerleri;
200 TL, 100 TL, 50 TL, 20 TL 10 TL, 5 TL, 1 TL

Migros, Macrocenter, MigrosJet, 5M Migros, Sanal Market, Migros Hemen, Macrocenter Kiosk ve Macroonline fiziki mağazalarında istersen sanal market ve Migros hemen’de kullanabilirsin.